Kontakt Oferta:

 reklama-ii    OFERTA:            

                   Jeżeli nie masz czasu napisać to skontaktuj się telefonicznie, numer to /+48/ 784947763 Przy wszystkich zdjęciach, najpierw omawiamy  jakie są potrzeby zamawiających, przy zdjęciach ślubnych, błogosławieństwo w domu, szybkie zdjęcia reportażowe w kościele,  zdjęcia na przyjęciu weselnym do oczepin. Na drugi dzień ewentualnie zdjęcia plenerowe, w zależności co sobie życzą Państwo młodzi. Mogą być to zdjęcia cz/b, retuszowane, ustawiane, lub naturalne. Wykonujemy również albumy tradycyjne ze zdjęciami na papierze z okładką zaprojektowaną indywidualnie, zdjęcia zapisane na płytach dvd, lub nośnikach pamięci, z pamięcią, pen-drive, w formacie jpg, również animacje na początku prezentacji. Wszystko co sobie Młodzi życzą i jest możliwe technicznie do wykonania.                                Nasza oferta wyróżnia się tym, że łączymy fotografię z grafiką, proponujemy albumy zdjęciowe z indywidualnymi montażami zdjęć, /foto-albumy, foto-książki/ projektowane  w uzgodnieniu z młodymi /format jpg A4, papier błyszczący, lub matowy/.      . Sprawimy, żeby Wasz ślub był inny i niepowtarzalny. Wszystkie zdjęcia są wykonywane wysokiej jakości sprzętem fotograficznym. Na ślub zabieram dwa aparaty wysokiej klasy, na wypadek  awarii, co w zasadzie się nie zdarza.

                Wykonujemy zdjęcia na stronę internetową w cenie 5 zł. za sztukę. Druk wizytówek /wraz z projektem/ 100 szt. w cenie 45 zł.

Foldery A6 100 szt. w cenie 60 zł. wraz z projektem. 

                    tel.+48784947763

Grafika Komputerowa Warszawa  /pocztówki, zdjęcia, wizytówki, ulotki, druki/. Grafika komputerowa Pruszków, Grafika komputerowa Piaseczno. Przystępne ceny. 

Fotografia ślubna Warszawa, grafika komputerowa Warszawa /fotografia Piaseczno, fotografia Pruszków, fotoreportaże,  zdjęcia plenerowe, foto-książki, foto-albumy /w twardej okładce/, odbitki, zapis /na płytach DVD/, szeroki zakres usług.

telefon:  +48 784947763

Formularz kontaktowy: wyślij zapytanie, skontaktujemy się jak tylko będzie to możliwe:

8 + 9 =